Jump to content

BUN VENIT PE

Sunte o comunitate infiintata in anul 2010, iar de atunci ne axam doar pe GAMING in special pe serverele de counter-strike. Suntem una dintre cele mai active si vechi comunitati din Romania. Bucura-te de serverele noastre si de echipa noastra administrativa care este foarte prietenoasa si sociabila.

CS.RAII.RO

CONNECT

TS.RAII.RO

CONNECT

Cerere UnBan - what's that? a f*king UFO?

UFO
 Share

Recommended Posts

Nick jucator: what's that? a f*king UFO? 
SteamID: STEAM_0:1:157604288

IP: 185.253.6.10
Nume admin: Rahan

Motiv: VACbaned 

Dovada: https://postimg.cc/t18rGjHr

Mentiuni care ar putea ajuta: De cand p***a mea, scuza-ti-mi lbj. vulgar, se da ban pentru VAC Ban? Omul mi-a cerut WG, ii l-am dat si dupa cateva minute imi da ban... De cand ma joc CS, n-am vazut in viata mea sa vad pe un Admin sa dea ban pe motivul "VAC Banned"...

Mi-au cerut multi Admini de la voi WG si nu mi-a zis nimeni nmk despre VAC, acum vine pramatia asta, imi cere, il citeste (daca stie sa-l citeasca) si imi da ban aiurea...

Link WG: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2461857

• 0
  • 2

Asa cum am zis mai sus, ca-mi cer scuze de limbaj. VAC Ban-ul de pe Steam nu are nicio treaba cu CS-ul si nu se da Ban pentru el pe CS, Adminule Rahan, sa-ti intre asta bine in cap. Tu acum dai dovada de Admin neserios si amator. Tu practic ai vrut sa scapi de mine, folosind un motiv care nu are nici o treaba, "VAC Banned", pe care il am de 5 ani jumate. Dupa ce ca saracul server are cativa playeri, tu ii banezi si p-aia aiurea, fara nici un motiv solid, exact cum s-a intamplat cu Player-ul "realu", i-ai cerut WG, ai stat cat ai stat si dupa care i-ai dat Ban cu motiv "wg"...pe bune? ce motivul drq mai e si asta?

Eu as sugera ca colegii tai sa te invete chestile fundamentale legat de treaba de Admin si executarea de Ban cum ar trebui, pentru ca, Rahan, tu nu stii sa adminezi, m-ai degraba ajuti la caderea totala a server-ului

• 0
  • 2

Nu frate ca el da ban doar pe presupuneri, fara dovezi concrete, nici daca-i pun pe unu cu aim in fata nu si da seama ca are, cum se intamplase pe server inainte sa iau ban... Daca nu avea adminu din donat zbura de mult din staff =]]] Cum poti sa dai ban unui player care iti da wg albastru in momentu ala pe server doar pt ca are vac pe contu de steam =]]]] Chiar m-am bucurat cand am vazut ca ai venit si tu cu cererea asta chiar dupa ce luasem eu ban =]]] Sa nu mai spun ca am fost verificat de zeci de ori cu poze pe server, de toti adminii... 

• 0
  • 5
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...