Jump to content

BUN VENIT PE

Sunte o comunitate infiintata in anul 2010, iar de atunci ne axam doar pe GAMING in special pe serverele de counter-strike. Suntem una dintre cele mai active si vechi comunitati din Romania. Bucura-te de serverele noastre si de echipa noastra administrativa care este foarte prietenoasa si sociabila.

CS.RAII.RO

CONNECT

TS.RAII.RO

CONNECT

unban

RecoveOne
 Share

Recommended Posts

Bună ziua ,

Am trimis soluționarea dovezii mai departe pentru a o primi și aici. În cel mai scurt timp colegul nostru o sa răspundă punând și dovada alături de răspuns.💬

Mulțumim pentru cooperare!

Cu respect ,                                         Admin pwnz🤚

Echipa Raii

Edited by xZooMiZooMx

• 4
  • 64
  • 1

Sa ma bata Mos Craciun la ce banuri mi-e dat sa vad uneori. In demo nu e nimic concludent. E harta mica, omul are awp, e clar ca va tine lungul. Si e clar ca mai mereu de acolo vor veni tero. Nu poti face demo o runda jumate si apoi sa dai ban pentru wall. Pt wall poti mereu face poze. Sau na ii faci demo cand e unul care joaca pe fata (ii urmareste prin pereti, trage prin pereti / cutii si da direct cap). In fine, eu ma abtin sa zic pro ban sau unban ca nu e de competenta mea sa zic asa, doar ca au aparut f multi admini noi, unii din ei dand ban-uri asa la ochi (mai fusese si cazul lui claus unde la fel nu se vedea nimic pe demo ... doar un om cu experienta care juca la sunet).

V-am pupat

• Like 1

• 4
  • 15
  • 3
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...