Jump to content

BUN VENIT PE

Sunte o comunitate infiintata in anul 2010, iar de atunci ne axam doar pe GAMING in special pe serverele de counter-strike. Suntem una dintre cele mai active si vechi comunitati din Romania. Bucura-te de serverele noastre si de echipa noastra administrativa care este foarte prietenoasa si sociabila.

CS.RAII.RO

CONNECT

TS.RAII.RO

CONNECT

Cerere unban - Flaviuz.

Flaviuz.
 Share

Recommended Posts

Nick jucator: Flaviuz.
SteamID: STEAM_0:0:173126696 

IP:  86.125.141.236
Nume admin : kEp

Motiv: niciun motiv. 

Dovada: 
Ban Information 
Name: Flaviuz. 
SteamID: STEAM_0:0:173126696 
Reason: : 
Ban Length: 16 days, 6 hours, 15 minutes 
Unban Time: 4:30:18 8/21/2022 
Admin Name: kEp 
Admin SteamID: STEAM_2:0:1166771371 

Mentiuni care ar putea ajuta: Din punctul meu de vedere, nu stiu de ce am fost banat, am avut amintiri frumoase pe acest server si mi-a placut sa fac parte din acest STAFF. Am legat prietenii, una alta. 

Consider ca am fost banat aiurea, consider ca am lasat loc de buna ziua in urma mea si ca mereu am oferit respect tuturor.

M-am retras din cauza timpului personal, de-asta am si cerut slots pe server pentru ca o sa mai joc, dar nu o sa mai imi permita timpul si sa administrez un server si sa fac o activitate mult mai frumoasa.

Cu stima si respect! 

get rich or die tryin' 

50 CENT                                                                     

• 1
  • 11

Nu neg, intr-adevar ca am plecat de pe server. 

Dar nu are nici o legatura cu faptul ca sunt banat.

Nu am intrat eu sa fac reclama, nu m-am jucat eu cu coduri sau sa fac vreun abuz. 

Din contra, am oferit respect tutoror colegilor, mi-a placut sa fac parte din acest STAFF, dar avand in vedere ca am facut o cerere pentru remove, nu vad care e problema. Am  renuntat si gata, nu cred ca daca renunti la o functie sau vrei sa joci pe alt server primesti si ban si numai ai ce cauta pe acest server.

In orice caz, ramane la decizia voastra daca e de unban sau nu.

Dar e imoral si imatur sa te ataci asa, avand in vedere ca nu am gresit nimanui, nu ma pune in aceasi oala cu restul, am plecat de pe raii.ro din cauza ca nu imi mai permite timpul sa joc atat de mult si sa am si functia de admin.

Odata ce eu am facut cererea de remove, e fix problema mea daca joc pe serverul lui Flash sau joc in alta parte.

Ramane la decizia lui lyca, rebeka sau Torp! 

get rich or die tryin' 

50 CENT                                                                     

• 1
  • 11
  • lyca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...