Jump to content

BUN VENIT PE

RAII ROMANIA

Sunte o comunitate infiintata in anul 2010, iar de atunci ne axam doar pe GAMING in special pe serverele de counter-strike. Suntem una dintre cele mai active si vechi comunitati din Romania. Bucura-te de serverele noastre si de echipa noastra administrativa care este foarte prietenoasa si sociabila.

CS.RAII.RO

CONNECT

NORD.RAII.RO

CONNECT

TS.RAII.RO

CONNECT

CS.RAII.RO

CONNECT

NORD.RAII.RO

CONNECT

TS.RAII.RO

CONNECT

Cerere unban TryThis

TryThis
 Share

Recommended Posts

Ban Information 
Name: TryThis 
SteamID: STEAM_0:0:17573958 
Reason: aim 
Unban Time: Ban Permanent 
Admin Name: banditul 
Admin SteamID: STEAM_1:0:1686669109 

Revin, după o perioadă de timp, cu o nouă cerere unban și o reclamație în același loc pentru a scuti din timp: 
Rog deținătorii serverului să verifice banările date astăzi, deoarece s-au dat în serie, fără motiv și unor jucători care erau evident curați/aveau o atitudine corespunzătoare.  Eu, cel puțin, am văzut 2 ban-uri date la 60-70 secunde de la efectuarea comenzii amx_ss pe 2 useri. Mai trist este că amândoi erau STEAM-USERI, ca mine.
În cazul meu nu s-au făcut poze deoarece, vezi Doamne, mi s-ar fi făcut un demo pentru aimbot - așa deduc. Sunt foarte curios să-l văd!!! Mai ales că eram cu mouse-ul pe moarte (se descarcă bateria și nu se mai comportă cum trebuie). 
Ca întotdeauna, aveți mare atenție pe cine luați în STAFF. Dacă știe să utilizeze două-trei comenzi de AMXModX nu înseamnă că și știe ce va face cu ele. Cel mai mult contează starea de spirit a jucătorului, care în acest context e... mai puțin bună. Jucătorii știind că pot fi banați în orice moment pot părăsi permanent serverul.

O seară bună!

Edited by TryThis

• 1
  • 2
  • 1

Chat: "Berlin" chat " incearca acum pe trythis"
 Chat: "Berlin " are aim"
Chat: "Berlin" dai ban pt el"
Chat: "Berlin" am demo"

banditul banned TryThis <STEAM_0:0:17573958> || Reason: "aim" || Ban Length: Permanent

Berlin, esti Super Moderator. Fii mai activ pe forum. Amandoi primiti suspend 1 saptamana pt neprezentarea dovezilor in cele 48 ore limita. 

TryThis  UNBANNED.   Topic Closed

• Like 1

• 10
  • 52
  • 3
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...